Dzień Matki w Holistic Day Spa

 Dzień Matki w Holistic Day Spa. Sprawdź szczegóły.

Wyświetlanie Pakiet ukojenie Masaż relaksacyjny ciała.jpg

Pakiet „UKOJENIE”

Masaż relaksacyjny ciała na aromatycznym ECO oleju + masaż twarzy na odżyczym oleju Inca Inchi w cenie 160 zł.

Czas :90 minut

Pakiet, który zapewni  niezapomniany relaks i naturalną pielęgnację. Niesamowicie odżywczy i aromatyczny masaż ciała oraz twarzy na bazie naturalnych surowców, m.in. Masło Shea, olej jojoba oraz Inca Inchi.

Wyświetlanie Pakiet ukojenie Masaż relaksacyjny ciała (1).jpg

Pakiet  „MANI & PEDI”

Pakiet zawiera kompleksową pielęgnację w obrębie dłoni i stóp. Manicure hybrydowy + pedicure hybrydowy wraz z nawilżającą pielęgnacją w cenie 200 zł.

Trwały manicure i pedicure w użyciem lakieru hybrydowego uzupełniony odżywczą pielęgnacją i masażem w obrębie dłoni i stóp.

Wyświetlanie Pakiet ukojenie Masaż relaksacyjny ciała (2).jpg

Pakiet „ODNOWA”

Terapia rozświetlająco – przeciwzmarszczkowa C-flush radiance z witaminą C + aromatyczny ECO peeling ciała w cenie 280 zł.

 Zabieg C -flush radiance zapewnia regenerację i odbudowę, rozjaśnia i wyrównuje  koloryt skóry. Dodatkowo wzmacnia naczynia krwionośne oraz pobudza procesy syntezy kolagenu.

Odświeżający peeling solny ciała delikatnie oczyszcza, zmiękcza, nawilża i poprawia mikrokrążenie skóry. Efekt to jędrna, gładka skóra pełna blasku. Pozostawia ciało otulone przyjemnym, delikatnym zapachem.

Podziel się z najbliższymi!

O AUTORZE

mgr Elżbieta Jurkojć

Terapeuta Spa, dyplomowany masażysta z ponad 10 letnim stażem.Członek World Massage Federation. Specjalizuje się w kosmetyce holistycznej i naturalnych terapiach twarzy i ciała. Autorka licznych publikacji w czasopismach branży Beauty. Właściciel "Holistic Day Spa" w Myślenicach.

ZAPRASZAMY