O nas

„Holizm zakłada, że świat stanowi całość niedającą się sprowadzić do sumy części…”

Czemu Holistic Day Spa, czyli historia marki.

Nazwa zrodziła się 6 lat temu. Przebywałam wtedy w Irlandii pracując w centrum, które specjalizowało się w  pracy z ciałem. Miałam wielu pacjentów, ale w pamięci zapadła mi szczególnie jedna osoba. Była to kobieta, która nie mogła zajść w ciążę, mimo leczenia farmakologicznego. Była już zrezygnowana, zmęczona i bardzo zestresowana. Zaczęłyśmy pracę poprzez kilka sesji masaży relaksacyjnych raz w tygodniu. Na jej twarzy coraz częściej pojawiał się uśmiech, czuła się lepiej. Po kilku miesiącach słyszę od niej – Ela, jestem w ciąży! To dzięki Tobie!

Ten przypadek uzmysłowił mi jedno – jak bardzo spójne jest ciało z umysłem. Dodatkowo wpływ stresu, codziennego biegu sprawia, że nie jesteśmy w stanie skupić się na sobie. Nie umiemy się relaksować. Wtedy pojawiło się marzenie. Stworzenie miejsca, gdzie każdy znajdzie terapię dla siebie, która pozwoli zredukować stres i ból. Kolejnym etapem była kosmetyka, która bazuje na ekocertyfikowanych i naturalnych surowcach. W ofercie salonu pojawiły się zabiegi na ciało, depilacja pastą cukrową, kosmetyka twarzy, manicure i pedicure (lakiery hipoalergiczne, 3Free, czyli wolne od  formaldehydu, toulenu, DBP).

Cały czas rozwijamy się dla Was z zakresu terapii manualnych. Terapia Bowena – australijska metoda pracy z ciałem jest jedną z nich.

Coraz częściej w naszym salonie organizowane są warsztaty, o tematyce relaksacyjnej i radzenia sobie ze stresem. Jest to bardzo istotne w obecnych czasach posiadać narzędzie, czyli wiedzę jak w prosty sposób redukować stres poprzez oddychanie czy wizualizację.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z całą ofertą salonu.

mgr Elżbieta Jurkojć

Terapeuta Spa, dyplomowany masażysta z ponad 10 letnim stażem.Członek World Massage Federation. Specjalizuje się w kosmetyce holistycznej i naturalnych terapiach twarzy i ciała. Autorka licznych publikacji w czasopismach branży Beauty. Właściciel „Holistic Day Spa” w Myślenicach.

ZAPRASZAMY